Ahoj!
jsem
Ondřej Raffel
Ondřej Raffel
Ahoj!
jsem
Ondřej
Raffel
Ondřej Raffel

Už od mala mě zajímal svět fotografie a videa. I když jsem se v mládí focení ani natáčení nevěnoval nějak výrazně nebo dlouhodobě, vždycky mě to strašně bavilo. Zkoušel jsem v průběhu života fotit cokoliv, co mi přišlo pod ruku, zkoušel jsem i natáčet, ale spíš jsem se v tom vždycky tak trochu nekonzistentně plácal.

Nějaký ten rok zpět jsem si ale koupil první zrcadlovku a začal se focení věnovat trochu systematicky. Největší zvrat pro mne nastal, když mě kamarádi poprosili, jestli bych jim neudělal párové fotky, a já zjistil, že fotografie je něco, čemu se chci věnovat naplno a hlavně pořádně. V hlavě se mi pomalu rodila myšlenka, že bych se tím jednou chtěl třeba i živit. Od té doby jsem se do toho ponořil, snažím se co nejvíce vzdělávat a fotit jak to jen jde. Ten pocit, když někomu fotografií udělám radost, je něco co mě prostě naplňuje.

Zdaleka se nepovažuju za hotového fotografa, ale rád se pustím do jakéhokoliv projektu, i když půjde o něco, co jsem ještě nikdy nefotil a nemám s tím moc zkušeností. Jestli se Vám líbí, jak fotím, neváhejte se mi ozvat a domluvíme se!